Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Części do liftów - made by WAGONEER WORLD
Pytanie - czy dałoby się wyprodukować, a może już masz jakiś zestawik na regulowanego panharda oczko-oczko - chodzi o to żeby się pozbyć tego sworznia. No i oczywiście do budy mocowanie jakieś inne, pod tulejkę właśnie? Mam lift 2.5" na sprężynach, pewnie tak na prawde mam teraz ze 2". Panharda mam regulowanego z wymienną końcówką kierowniczą, jak pewnie 99% osób tutaj, ale to rozwiązanie jest strasznie nietrwałe, za duży kąt tego sworznia, a do tego słabej jakości końcówki dostępne na rynku i trzeba strasznie często wymieniać.
Chyba, że jest jakiś problem z pracą mostu przy takim rozwiązaniu i nie da się go z jakichś powodów zastosować, ale zdaje się, że gdzieś widziałem taki myk, chociaż to mogło być w aucie z większym liftem. WAGONEER wypowiedz się Smile
Odpowiedz
Witam. Próbowałem się dodzwonić w sprawie liftu 2" do WJ z 2004r. Jestem zainteresowany kompletnym zestawem. Proszę o kontakt. 513485146 . Pozdrawiam. Robert.
Odpowiedz
rany ludzie... jak ja dzwonie zawsze odbieraSmile no oczywista tylko nie w wekendy... zapamiętacSmile
Odpowiedz
Sebciu potrzebuje pare gratow napisz co masz i ile za to. Panhard na poli ,mocowanie na tuleje, konplecik tyl i przod tych przedluzek do amorkow, i jakies amorki do 3.5 cala liftu. Daj znac na pv dzieki pozdro
----
Oczywiscie xj
Odpowiedz
Hej,
Jest opcja kupić sam przód do liftu 2" do WH ? Strasznie mi "oklapł" przód w WH CRD


Są jakieś ewentualne przeciwwskazania do takiej operacji ?

Pozdr.Piotr
Odpowiedz
i up Wink
Odpowiedz
Cześć,

Potrzebuję na gwałt końcówkę do panharda którego ze trzy lata temu robiłeś, taką którą mocuję się do fabrycznego mocowania w budzie - ewentualnie jakies wymiary to sam poszukam po okolicznych sklepach.
Odpowiedz
Według faktur mam sprężyny podnoszące auto o 4cm (1,5 cala). Ale niestety seryjne łączniki są za krótkie. Czy są dostępne łączniki na taki lift do XJ ?
Odpowiedz
Ekhm... Nie słyszałem jeszcze, żeby ktoś zmieniał łączniki staba przy tak małym lifcie...
Odpowiedz
Witam
Szukam tylną klapę, kompletną XJ 97r
Odpowiedz
Witam wszystkich na forum ponownie ?
Odpowiedz
Posiadasz może seme końcówki uniball do drążka track bar ?
Poszło PW
Odpowiedz
Potrzebuję podwyższenie tylnych amortyzatorów przy moście do D35 do ZJ.
Odpowiedz
witaj, do ZJ 5.2 potrzebuje kompletu zawieszenia regulowanego do liftu 3" z nastawieniem ma komfort jazdy. Musi byc komplet bo obecne wahacze sa juz mocno przerdzewiałe.
Odpowiedz
Cześć, potrzebuję tylną szybę klapy do Cherokee XJ lift '98, będzie coś?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości