Tylko Jeep Klub Polska
ZmienOlej.pl - Oferta specjalna dla wszystkich Jeepnietych - Wersja do druku

+- Tylko Jeep Klub Polska (https://www.jeep.org.pl/forum)
+-- Dział: G I E Ł D A (https://www.jeep.org.pl/forum/forum-5.html)
+--- Dział: FIRMY (https://www.jeep.org.pl/forum/forum-28.html)
+--- Wątek: ZmienOlej.pl - Oferta specjalna dla wszystkich Jeepnietych (/thread-42906.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: ZmienOlej.pl - Oferta specjalna dla wszystkich Jeepnietych - topol - 2016-10-25

Cześć
Potrzebuję zmienić olej w silniku 4,7 PT QD MY'04, teraz jest Millers 10W-40 i w mostach. Nie pamiętam co jest teraz. Przebieg prawie 100 000 mil.
Co proponujesz?


RE: ZmienOlej.pl - Oferta specjalna dla wszystkich Jeepnietych - damianki20015 - 2016-10-25

Witam z jeepowanych ma zalany Motul 10 W40 czy można zmienić na Motul 5W30 czy nie jest to za bardzo wskazane Czekam na opinie


RE: ZmienOlej.pl - Oferta specjalna dla wszystkich Jeepnietych - XV1600 - 2016-10-26

Niestety ale kolega Croom chyba nie ma czasu na odpowiedzi.
Przykre ale .... no cóż


RE: ZmienOlej.pl - Oferta specjalna dla wszystkich Jeepnietych - Luis 2.0 - 2016-10-26

(2016-10-04, 03:50 PM)Croom napisał(a): W przypadku pytań najszybciej jak bedziecie pisać na maila biuro@zmienolej.pl

Git


RE: ZmienOlej.pl - Oferta specjalna dla wszystkich Jeepnietych - XV1600 - 2016-10-26

(2016-10-26, 07:23 PM)Luis 2.0 napisał(a):
(2016-10-04, 03:50 PM)Croom napisał(a): W przypadku pytań najszybciej jak bedziecie pisać na maila biuro@zmienolej.pl

Git

To po co zakładać temat na TYM forum skoro odsyłany jestem pod inny adres ? Shocked
Jak przyjdzie czas na zakupy to przejdę na stronę sklepu i złożę zamówienie.
Ale to tylko takie moje przemyślenia.

Oooo nie żebym się czepiał ale czyżby kolega Croom zwinął interes?
Dziwne ale jakoś nie potrafię odnaleźć cokolwiek na stronie zmienolej.pl
Mamy chyba powód braku odpowiedzi na zadane pytania.

Pozdr


RE: ZmienOlej.pl - Oferta specjalna dla wszystkich Jeepnietych - Lipapawel - 2016-10-29

(2016-10-26, 07:59 PM)XV1600 napisał(a): To po co zakładać temat na TYM forum skoro odsyłany jestem pod inny adres ?
Dokładnie, wiesz jak jest, kiedyś jak kolega zaczynał to było fajnie pięknie, odpowiedź natychmiastowa itp. Teraz jak już się rozwinął to można mieć wyje*ane, bo biznesik się kręci sam. Ale oczywiście nie chcę nikogo osądzać, bo może po prostu kolegę dopadło jakieś choróbsko itp.


RE: ZmienOlej.pl - Oferta specjalna dla wszystkich Jeepnietych - Slova - 2016-10-29

Miesiąc temu brałem oleje i filtry do paserati i wszystko było ok, kontakt się przeciągał, ale nie do przesady.


RE: ZmienOlej.pl - Oferta specjalna dla wszystkich Jeepnietych - XV1600 - 2016-10-30

(2016-10-29, 09:01 AM)Lipapawel napisał(a):
(2016-10-26, 07:59 PM)XV1600 napisał(a): To po co zakładać temat na TYM forum skoro odsyłany jestem pod inny adres ?
Dokładnie, wiesz jak jest, kiedyś jak kolega zaczynał to było fajnie pięknie, odpowiedź natychmiastowa itp. Teraz jak już się rozwinął to można mieć wyje*ane, bo biznesik się kręci sam. Ale oczywiście nie chcę nikogo osądzać, bo może po prostu kolegę dopadło jakieś choróbsko itp.

No oby to tylko choróbsko z którego lada dzień wylezie [zdrowia mu życzę].
Może się jeszcze ocknie i wróci po "olej" do głowy.
Mimo wszystko życzmy mu powodzenia.


RE: ZmienOlej.pl - Oferta specjalna dla wszystkich Jeepnietych - possessed - 2016-10-30

Nie samym forum człowiek żyje.
Kolego XV1600 gdy @Croom był codziennie na forum i doradzał w tym temacie i na priv Ciebie jeszcze tu nie było.
To taki delikatny przytyk.
Zmienolej to naprawdę świetny sklep. Towar wysłali mi bez pobrania wcześniej niż zdążyłem zapłacić.
Kontakt z obsługą sklepu fenomenalny i przed zakupem jaki po.


RE: ZmienOlej.pl - Oferta specjalna dla wszystkich Jeepnietych - Slova - 2016-10-30

Ponadto mają całkiem pokaźną ofertę smarów, u siebie w mieście smaru do sworzni nigdzie nie dostanę.


RE: ZmienOlej.pl - Oferta specjalna dla wszystkich Jeepnietych - XV1600 - 2016-10-30

(2016-10-30, 12:43 PM)possessed napisał(a): Nie samym forum człowiek żyje.
Kolego XV1600 gdy @Croom był codziennie na forum i doradzał w tym temacie i na priv Ciebie jeszcze tu nie było.
To taki delikatny przytyk.
Zmienolej to naprawdę świetny sklep. Towar wysłali mi bez pobrania  wcześniej niż zdążyłem zapłacić.
Kontakt z obsługą sklepu fenomenalny i przed zakupem jaki po.

Ale jak się to ma do dziś????????????????

Ten ktoś nie udziela rad za darmo tylko bierze za to pieniądze może nie od każdego mu się uda ale to jest jego chleb powszedni. 
W interesach nie ma sentymentów więc uważam ,że jak się powiedziało "A" to trzeba powiedzieć "B".
Piszę o tym co mnie dotyczy więc jak Tobie udało się załatwić sprawę od ręki to chwała Ci za to ale to nie znaczy ,że to co jest teraz jest OK.

Nie osądzam osoby tylko jego uczynki - żeby było jasne!!


RE: ZmienOlej.pl - Oferta specjalna dla wszystkich Jeepnietych - Slova - 2016-10-30

Ale niby w jaki sposób Croom pobiera pieniądze za porady na forum? Zobacz, ile w tym wątku napisał, a ile po wiadomościach ludziom musiał się napocić i wcale nie ma gwarancji, że ktoś u niego zrobi zakupy.


RE: ZmienOlej.pl - Oferta specjalna dla wszystkich Jeepnietych - XV1600 - 2016-10-30

(2016-10-30, 07:16 PM)Slova napisał(a): wcale nie ma gwarancji, że ktoś u niego zrobi zakupy.

I to są właśnie reguły/zasady/ryzyko handlu każdy pytający to potencjalny klient.
Przykład:
Chcesz sprzedać auto które masz wystawione na stronie w internecie i udzielając komukolwiek info. no temat tego auta nie masz pewnosci ,że pytajacy go kupi.
A kolega prowadzi sklep ,czyli jest najzwyklejszym handlarzem który chce zarobić na chleb więc jak nie wyjdzie do ludzi ze swoją wiedzą to będzie musiał inaczej zarabiac na przysłowiowy chleb.
I tyle w temacie.

Pozdro


RE: ZmienOlej.pl - Oferta specjalna dla wszystkich Jeepnietych - Croom - 2016-11-02

Witam,
Przepraszam za wydłuzony czas oczekiwania na odpowiedz.
Niestety nieco choróbsko mnie zwaliło z nóg ( kregosłup) ale wracam pomału znowu do pionu Smile
Jeżdzę na rechabilitację do Bielska ( mogę polecić masaże jak komuś się rusztowanie sypie Smile
No i do tego coś w sklepie trzeba porobić ale nie na pełnym ogniu więc gdzieś te sprawy się między palcami uciekają.

Proszę się nie złościć Smile

(2016-10-30, 07:16 PM)Slova napisał(a): Ale niby w jaki sposób Croom pobiera pieniądze za porady na forum? Zobacz, ile w tym wątku napisał, a ile po wiadomościach ludziom musiał się napocić i wcale nie ma gwarancji, że ktoś u niego zrobi zakupy.

Oj wszystko piszę bezinteresowanie i za nic nie pobieram pieniążków to racja.
A w praktyce więcej ludzi pyta bo warsztaty albo robią coś innego albo nie wiedzą co zalać więc doradzam, część oczywiście coś kupuje u mnie i mojej firmie www.zmienolej.pl co mnie bardzo cieszy a jeszcze bardziej mnie cieszy fakt że bardzo dużo ludzi jest zadowolonych.

(2016-10-25, 11:54 PM)damianki20015 napisał(a): Witam z jeepowanych ma zalany Motul 10 W40 czy można zmienić na Motul 5W30 czy nie jest to za bardzo wskazane Czekam na opinie

Oczywiście możesz zmienić olej na 5W30 i uważam że takie posunięcie jest nader wskazane.
Coprawda nie wiem jaki silnik , auto ale domyslam się że jakiś 4, 4,7L ..
Pamiętajmy że do H.O i 4.0 ma być 10W30 optymalnie choć w drodze wyjątku może być 5W30 ale musi to być naprawdę dobry i wosokiej klasy olej.

(2016-10-25, 07:52 AM)topol napisał(a): Cześć
Potrzebuję zmienić olej w silniku 4,7 PT QD MY'04, teraz jest Millers 10W-40 i w mostach. Nie pamiętam co jest teraz. Przebieg prawie 100 000 mil.
Co proponujesz?

Ja bym plecił do silnika 5W30. Dlaczego w silniku jest 10W40 czy silnik miał już większy apetyt na olej ?
Do mostów polecam olej 75W140.
Czy coś lepszego ?
Z tych naprawdę świetnych olejów polecam Amsoil :
http://zmienolej.pl/pl/oleje-przekadniowe/2825-olej-przekladniowy-amsoil-75w140-severe-gear-ep-gear-lube-svo-0946l
I nie zapomnieć o dodatku LS.
http://zmienolej.pl/pl/dodatki-do-oleju/2848-dodatek-do-dyfra-amsoil-slip-lock-differential-additive-118ml-adatb-dodatek-ls-do-dyferencja
Jedna tuba na 2 butelki oleju.
Oczywiście można olej z samym zawartym dodatkiem ale niewykluczone że bedzie go nieco za mało w tym konktretnym przypadku.

Oczywiscie zapraszam wszystkich serdecznie do mojego sklepu gdzie zawsze można porozmawiać.


RE: ZmienOlej.pl - Oferta specjalna dla wszystkich Jeepnietych - Lipapawel - 2016-11-02

Ja zamówiłem w końcu przez maila. Fakt szło to dużo szybciej niż tutajSmile